Блог — Гірське Джерело (UA)

Торгові автомати з продажу питної води на розлив: як це працює

Автомат для продажу води сьогодні можна побачити будь-де, особливою популярністю вони користуються у великих містах. Іза кожним вишиковуються цілі черги людей з величезними тарами в руках. А іноді цілющої вологи на всіх не вистачає, оскільки вона просто закінчується. Іншими словами, в цьому випадку попит у рази перевищує пропозицію, чим користуються власники подібних агрегатів. Ви також можете приєднатись до цього бізнесу. Якщо все зробите правильно, дуже швидко вийдете в плюс, і зможете регулярно отримувати прибуток.

Яку користь приносить автомат для розливу води підприємцям-початківцям?


Для початку людина сама вибирає агрегат (або навіть кілька), а також місце, де він встановлюватиметься. Бажано, щоб це була не околиця з пустирем, а густонаселений район. Так у вас завжди буде приплив клієнтів.

Наступний крок – договір оренди. Так, за місце також треба платити, але не так багато. Вартість в середньому сягає 1000 грн. за квадратний метр.
Після цього ви встановлюєте обладнання, заправляєте водою (при необхідності), переконуєтесь у справності – і готове! Далі залишається почекати, доки люди побачать новий агрегат.

Переваги такого бізнесу полягають у тому, що він не потребує суворого контролю та великого штату співробітників. Автомат із продажу питної водиконтролюється через власний кабінет в інтернеті. Там ви дивитеся добовий прибуток, а також нинішній стан агрегату. Якщо знадобиться термінова заправка, ви можете швидко зреагувати.

Що потрібно враховувати при виборі апарата?


Такого обладнання на українському ринку вистачає. Але не всі торгові автомати з продажу питної води на розлив відрізняються високою якістю та хорошою потужністю. Від останнього показника залежить, скільки ви зароблятимете.
Стандартний автомат може видавати до 1500 літрів протягом доби. Як правило, протягом дня продається приблизно 500-800. Деякі пропонують замість звичайної очищеної води мінеральну. Є також апарати із двома видами.

Чималу роль грає виробник. Тут варто звернути увагу на наш інтернет-магазин. Тут представлені лише найкращі апарати для продажу. Ви можете переглянути найпопулярніші серед них, а ще останні новинки. Чим інноваційніше обладнання, тим воно цікавіше!

Виробництво вендінгових автоматів в Україні.


Наша компанія займається виробництвом вендінгових автоматів. Ми працюємо на українському ринку досить довго. За цей час фірма здобула позитивну репутацію, а також величезну кількість вдячних клієнтів. Багато хто з них повертаються до нас знову, щоб розширити свій бізнес, і отримувати ще більше грошей за мінімальних зусиль!

Ви можете самі вибрати та замовити автомат з доставкою, або скористатися послугою нашого адміністратора. Він з радістю допоможе вам корисною порадою! Звертайтесь!