Блог — Гірське Джерело (UA)

Види автоматів з продажу питної води

Чиста питна вода потрібна кожній людині. Бутильована вода - це, звичайно, зручно, але й досить дорого. З цієї причини сьогодні люди вважають за краще набирати її у спеціальних автоматах. Вендінг індустрія активно розвивається не тільки в США чи Європі – з деяких пір автомати для питної води почали з'являтися на території України.

Переваги автоматів для розливу води


Торгові автомати питної води користуються популярністю у всьому світі. В Україні вони набули поширення порівняно недавно, проте покупці встигли оцінити переваги подібних пристроїв:

  • Немає потреби наймати персонал. Процес розливу води повністю автоматизований.
  • Просте обслуговування пристрою, яке здійснюється спеціальними сервісними центрами.
  • Вигода. Собівартість води коливається близько 10-20 копійок. Тоді як літр коштує 1-2 гривні.
  • Для установки автомата вам потрібне лише підведення до комунікаційних систем.

Види вендінг автоматів для води


Автомати для води сьогодні можна зустріти не лише на вулиці. Вони з'являються у великих торгових та спортивних комплексах, санаторіях, офісах тощо. Усюди, де людям потрібна чиста питна вода.

Вендінг автомати для води сьогодні прийнято ділити на два основні види:

  • Розливають привізну воду із джерела.
  • Облаштовані спеціальними потужними фільтрами та підключені до загального водопроводу.

Другі вважаються більш універсальними. Вони не вимагають постійної доставки води та можуть якісно очистити рідину завдяки фільтрам зворотного осмосу. Крім того, сьогодні можна знайти пристрої, які додають у воду корисні мінеральні речовини, проводять озонування тощо.

Також автомати для розливу питної води можуть відрізнятися за обсягом (якщо йдеться про пристрої, що розливають привізну воду) та габаритами. При цьому в самому корпусі та інтерфейсі відмінностей між пристроями мало. Як правило, автомати виготовляються з нержавіючої сталі, яка робить їх більш зносостійкими та стійкими до опадів, морозу та механічних пошкоджень.

Вендингові автомати з розливу води- Відмінна інвестиція, яка зможе окупитися вже через кілька місяців. Головне – купити якісний автомат та продумати його місцезнаходження. Мінімум зусиль – максимум результату!