Блог — Гірське Джерело (UA)

Свій бізнес ‒ як заробити на воді

Вода – це саме той ресурс, який людина використовує щодня, незалежно від доходу, достатку або навіть релігії. Саме тому правильна організація бізнесу з продажу води може принести величезні дивіденди підприємцю, які вирішив зайнятися такою справою.

Зараз найоптимальнішим варіантом для продажу води є вендінгова модель. Вона передбачає використання таких пристроїв як автомати з продажу питної води. Бізнес побудований таким чином не вимагає величезної кількості працівників та інвестицій, а отже, побудувати успішне підприємство досить легко. Головне розібратися в особливостях цієї сфери діяльності.

Апарати для продажу питної води


Автомат для продажу води – це автономний пристрій, який здатний працювати цілодобово. При цьому вам не доведеться платити зарплату продавцю, а в окремих випадках навіть наявність транспорту та водія необов'язково. Достатньо лише підібрати правильне людне місце для розміщення та отримати всі необхідні дозволи на проведення бізнес.
Торгові автомати з продажу питної води на розлив бувають двох основних видів:
апарати з привізною водою – більш бюджетні пристрої, які знову та знову необхідно заповнювати очищеною водою для забезпечення коректної діяльності обладнання;
апарати з очисним обладнанням – підключаються безпосередньо до трубопроводу, проте фільтри всередині корпусу перетворюють звичайну рідину з крана на якісну питну воду без наявності шкідливих механічних та органічних домішок, які можуть вплинути на людське здоров'я.

Перші торгові автомати питної води розміщуються у тих місцях, де є проблеми з комунікаціями. Тобто здійснити їх установку можна абсолютно в будь-якому місці, якщо ви вважаєте, що там буде достатня кількість клієнтів для успішного ведення бізнесу.

Переваги вендінгу питної води


Якщо ви все ж таки вирішили відкрити нове підприємство з продажу питної води, то з упевненістю розраховуйте на отримання таких переваг:

  • величезна націнка на продукцію – може досягати 900%, адже собівартість одного літра води максимум становить 15 коп., тоді як автомат приймає купюри та монети;
  • повна автономність;
  • мінімальний обслуговуючий персонал;
  • простота експлуатації;
  • можливість оплати монетами;
  • Великі показники ліквідності рентабельності.

Якщо ви хочете, щоб бізнес працював на вас без істотних вкладень у часі, то водний вендінг є оптимальним варіантом для свого підприємства.