Блог — Гірське Джерело (UA)

Вендінгові автомати – прибуткові помічники автоматичної торгівлі

Виробництво вендінгових апаратів у світі розпочалося ще близько 100 років тому. Ви, напевно, помічали, як у багатьох фільмах з'являються автомати, в яких люди можуть купити собі склянку газування або звичайної води. Так ось, довгий час автоматична торгівля спеціалізувалася переважно на напоях. Сьогодні ці апарати можуть видавати продукти харчування, сувенірну продукцію та багато іншого.

Їхнє число по всьому світу стрімко зростає. Так, наприклад, у деяких країнах Європи кількість автоматів для продажу води чи їжі перевищила 500 000. Таким чином на один автомат припадає близько 150 людей.

Переваги автоматичної торгівлі


Лише кілька років тому почалося виробництво вендінгових апаратів в Україні . Проте за цей час стало помітно, що вендінг-бізнес – це вигідне вкладення для багатьох підприємців.

Купуючи та встановлюючи подібні апарати, ви зможете контролювати витрати та прогнозувати прибуток. Дана сфера бізнесу має масу переваг:

Вода - один з товарів, що найбільше продаються, який потрібен кожній людині на щоденній основі.

Встановити автомати з продажу води ви можете будь-де. Сьогодні їх розміщують не лише на вулиці, а й у офісах, торгових центрах, медичних закладах тощо.

Це ідеальний бізнес для всіх, хто любить вести справи поодинці. Вам не доведеться наймати персонал – процес продажу є максимально автоматизованим.

Особливості автоматів для розливу води


Вендінгові апарати для розливу води сьогодні можна зустріти на кожному кроці. Їх виробляють у різних габаритах і часто оснащують додатковими функціями. При цьому всі види вендінгових апаратів поділяються на дві основні категорії:

Апарат для розливу води, що привіз. Його встановлюють у разі, якщо на цій території доступ до водопроводу неможливий. Такі види пристрою відрізняються меншою вартістю та більш простою установкою. Однак не варто забувати, що для функціонування апарату вам необхідно буде подбати про своєчасне постачання води.

Для розливу води із водопроводу. В даному випадку система приєднується до загального водопроводу та завдяки спеціальним фільтрам очищає проточну воду. Багато автоматів мають функцію мінералізації, яка насичує воду корисними мікроелементами.

Як відкрити вендінг бізнес?


Виробництво вендінгових апаратів у Києві сьогодні представлене у широкому асортименті. Тому, перш ніж відкрити бізнес з автоматичного розливу води, важливо визначитися з деякими нюансами:

Який автомат вибрати? Зверніть увагу, куди ви плануєте встановлювати систему. Якщо підключитися до водопроводу категорично не виходить, зупиніться на автоматах розливу привізної води.

Об'єм та габарити вендингових апаратів. Тут все залежатиме від прохідності та кількості покупців. Наприклад, в офісах не потрібні надто великі апарати, а ось у спальних районах, де люди часто купують кілька літрів води для приготування їжі, потрібні пристрої з великим обсягом.

Місце розташування


Сьогодні у вас є можливість встановити автомат з продажу питної води в місці з високою прохідністю. Найкращим варіантом є: облаштовані спальні райони, спортивні центри, торговельні комплекси, медичні установи, офіси.

Автоматична торгівля – це реальність. У майбутньому вендингових апаратів у всьому світі ставатиме дедалі більше. І це не дивно – цей спосіб продажу вигідний як покупцям, так і ви підприємцям. У першому випадку відсутні зайві контакти із продавцями. Підприємцям не потрібно наймати співробітників і витрачати свій час на обслуговування апаратів.