Блог — Гірське Джерело (UA)

Секрети водного вендінгу

Вендінг – це досить новий вид бізнесу, який існує лише протягом кількох десятків років. Він передбачає використання автоматичних систем для продажу певних матеріалів: води, гарячих напоїв, снеків, солодощів та інших подібних продуктів.

Останнім часом у великих та маленьких містах України автомати з продажу води почали зустрічатися дедалі частіше. Тепер людям не потрібно підлаштовуватися під розклад розвізників води, а будь-коли використовувати пристрій за його призначенням. Це набагато зручніше як для клієнта, так і підприємства, яке займається продажем води.

Різновиди автоматів
Автомат з продажу питної води може бути призначений як для розливу води, так і для підключення безпосередньо до водопроводу. В останньому випадку в корпусі пристрою встановлюються спеціальні фільтри, які позбавляють рідину сторонніх механічних і біологічних домішок, а також за допомогою мінералізатора насичують воду корисними мікроелементами.

Очисний автомат з розливу води є повністю автономним пристроєм, який не залежить від логістики компанії. У такому разі ви можете значно заощадити, скоротивши штат водіїв та автопарк.

А ось вендінгові апарати з розливу води, яка регулярно доставляється, є чудовим варіантом, якщо в місці розміщення автомата є проблеми з підведенням комунікації. Також цілком очевидно, що вартість подібних пристроїв набагато менша.

Особливості конструкції автоматів
В основному корпус такого пристрою виготовляється з нержавіючої сталі, проте останнім часом виробники почали використовувати корпуси зі склопластику. Корпус пристрою має відрізнятися кількома основними характеристиками: міцністю та здатністю ізолювати воду від впливу зовнішніх факторів.

Не дивлячись на міцність автоматів, найкраще їх розміщувати в людних місцях - магазинах, торгових центрах, супермаркетах або під'їздах житлових будинків, оскільки несумлінні та неусвідомлені громадяни можуть намагатися пошкодити пристрій.

Замовити виробництво вендінгових автоматів у Києві ви можете у компанії «Гірське джерело». Ми пропонуємо для клієнта справді якісні та сучасні автомати для розливу питної води, що здатні забезпечувати до 900% націнки.