Блог — Гірське Джерело (UA)

Бізнес без найманих працівників: як заробити на вендінгових терміналах

Бізнес із продажу питної води процвітає у великих та маленьких містах. Це один із найпростіших способів підзаробити, тому що вам не потрібно витрачатися на рекламу і наймати великий штат співробітників. Але тут є свої аспекти, які потрібно врахувати, до того як встановлювати автомат.

По-перше, місце. Важливо, щоб ваш автомат завжди знаходився на увазі у великої кількості людей, і далеко від конкурентів. Зазвичай подібні агрегати розміщуються на автобусних зупинках, біля під'їздів, міні-маркетів, а також біля входу до торговельно-розважальних центрів.

По-друге, якість обладнання. Автомати з продажу водиздатні видавати від 60 до 250 літрів на годину. Це залежить від моделі: чим потужніша, тим вона дорожча. Але варто зазначити, що окупається такий бізнес у перший же рік. Кількість прибутку залежить від цього, скільки рідини дає автомат. Зазвичай – до 1500 літрів на добу. За день продається від 500 до 800.

По-третє – оплата. У 90% випадків вендингові апарати з розливу води приймають лише готівку. Не кожен може регулярно знаходити дрібні купюри. Саме тому зараз (хоч і дуже рідко) можна побачити апарати, які дозволяють розплатитися карткою.

По-четверте, тип води. Одні автомати пропонують тільки очищену рідину, інші дозволяють вибрати між кришталево чистою і водою, збагаченою корисними мінералами. Якщо є можливість, краще віддати перевагу другому варіанту.

Переваги вендінгових терміналів


Такий бізнес відрізняється зручністю, оскільки керувати ним можна віддалено. Ви спостерігаєте за прибутковістю автомата через інтернет. Там же видно інші характеристики. Наприклад, якщо агрегат вийде з ладу, або всередині закінчиться рідина, ви відразу побачите це, і зможете вчасно зреагувати, без грошових втрат.

До того ж, для старту вам знадобиться мінімум коштів. Достатньо придбати один хороший автомат, встановити його в правильному місці, і слідкувати за його станом. Так, періодично доведеться витрачатися на заправку, рідше – на ремонт, але ви досить швидко вийдете у плюс!

Але, так чи інакше, для початку буде потрібна консультація з хорошим маркетологом, який допоможе корисними порадами і зробить правильні розрахунки. Головне – знайти кваліфікованого спеціаліста!

Виробництво вендінгових автоматів у Києві – можливість розпочати бізнес без нечуваних вкладень


Наша компанія вже багато років займається створенням вендінгових терміналів. Наша продукція розрахована на десятки років служби за будь-яких обставин. На сайті ви можете підібрати найякісніші моделі, які вимагатимуть мінімум догляду. Якщо важко з вибором, то зверніться до нашого менеджера-консультанта. Він швидко підбере вам найкращий варіант!

Виробництво вендінгових апаратів – покликання нашої компанії! Тому ми не завищуємо ціни, дозволяючи придбати хороший агрегат абсолютно кожному.