Блог — Гірське Джерело (UA)

Вендінг бізнес – напрямок у якому мало конкурентів, але багато перспектив!

Чистої питної води потребують всі без винятку. Така потреба має щоденний характер. У багатьох містах пити звичайну воду з-під крана не можна. Через це доводиться вибирати спосіб, як саме отримати цілющу вологу для приготування їжі та пиття. Можна замовити доставку води, купити у магазині бутильований продукт або встановити фільтр. На жаль, не всі способи підходять для постійного використання через дорожнечу або низьку ефективність. Де ж купити найдешевшу питну воду і чи варто будувати на цьому бізнес? Розбиратимемося.

Перспективи ринку чистої води


Торгові автомати з продажу питної води на розлив вважаються вигідним бізнесом. У майбутньому вони претендують на значну частку цієї ніші ринку. Вартість товару з такого апарату майже вчетверо нижча порівняно з іншими варіантами реалізації.

Так як вода потрібна не тільки для пиття, але і для приготування їжі, її потрібно досить-таки багато. Особливо, якщо сім'я велика. В цьому випадку варіант з 1,5 або 5 літровими пляшками, купленими в магазині, не дуже підходить, та й це дорого.

Саме тому зараз непоганий прибуток отримують послуги з доставки додому 19 літрових бутлів. Чим не влаштовує багатьох споживачів така послуга? По-перше, потрібно буде сидіти вдома і чекати на доставку в певний час. З урахуванням пробок привозять воду з великим запізненням. По-друге, потрібно зберігати порожню тару для обміну. А 3-4 бутлі займають пристойний простір. І по-третє, доводиться платити чималу суму за звичайну воду.

Автомат з продажу питної води , який розташований поруч із будинком, дозволить купувати продукт за копійки, не змусить вас сидіти вдома в очікуванні доставки. Оптимально, якщо такий апарат буде розташований прямо в холі багатоповерхівки. Таким чином мешканці легко зможуть спуститися вниз, і будь-якої миті набрати собі пару баклажок.

Найбільший зиск принесе автомат для продажу води, який розташований у таких місцях:

· Новобудова у спальному районі;
· Аптека, магазин, ринок з хорошою відвідуваністю;
· Центр двору багатоповерхових будинків.

Крім вигідного розташування нової точки продажу в обов'язковому порядку потрібна реклама. Це розповсюдження буклетів по поштових скриньках навколишніх будинків, роздача листівок поблизу торгової точки, а також розклеювання барвистої реклами на спеціальні дошки оголошень біля під'їздів.

Пристрій та обслуговування


Сучасний автомат для розливу води може бути підвісним або стаціонарним. Він просто приєднується до водопроводу, і рідина, що надходить в нього, багаторазово очищається, послідовно проходячи через встановлені в агрегаті фільтри і мембрани. Після цього вона потрапляє в спеціальний резервуар, звідки вже розливається споживачам у їх ємності. Об'єм варіюється від склянки до 19 літрів.

Виробництво вендінгових автоматів здійснюється на високому якісному рівні. Всі пристрої оснащені можливістю дистанційного контролю за роботою. За необхідності змінити фільтр, зробити інкасацію спрацьовує спеціальний датчик.

Не ігноруйте свій шанс, при відносно невеликих вкладеннях такий бізнес досить швидко окупить себе, і потім приноситиме чистий прибуток.