Блог — Гірське Джерело (UA)

Бізнес з продажу води: нюанси та рекомендації

За часів, коли стартапи заполонили планету, а приватні компанії відправляють ракети до космосу, кожному хочеться проявити себе у новій справі. Проте, що робити, коли бюрократія «з'їдає» малий та середній бізнес, а працювати за «копійки» на когось уже просто нема сил?

Якщо фраза «Бізнес з продажу води» викликає у вас іронічну посмішку, ми змінимо ваші стереотипи!

Особливості бізнесу з продажу води з автоматів


Ви давно мріяли відкрити власний бізнес, але не знали, з чого почати? Автомат із продажу питної води – найкраще капіталовкладення. Розповідаємо чому.
Перш ніж відкрити власну справу, потрібно запитати себе: без чого люди не зможуть обійтися навіть у найважчий час? Відповідь не змусить себе довго чекати – без їжі та води. Для задоволення цих потреб не обов'язково відкривати магазин. Просто встановіть вендінгові апарати з розливу води , і ваше матеріальне становище найближчим часом значно покращиться.
Для початку роботи потрібні:

• стартовий капітал, щоб придбати апарат;
• дозвільні документи на встановлення відповідної техніки;
• аналіз ринку.

Виробництво вендінгових автоматів у Києвідозволяє реалізовувати продукцію за доступною ціною, без необґрунтованих накруток. Крім цього у вашому розпорядженні буде рекламна візуалізація з відомим брендом. Співпраця з перевіреною та надійною компанією викличе довіру у споживача.

Дистанційний контроль робіт: вам потрібно буде зареєструватися в особистому кабінеті. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна спостерігати за роботою автомата з будь-якого зручного для вас місця. У профілі буде інформація про кількість використаної води та грошей у пристрої, технічний стан, та багато іншої корисної інформації.

Автомати з продажу води: вигоди клієнта та продавця


Кожна людина, яка живе в місті, розуміє, наскільки цінна чиста питна вода. Рідина, що тече з крана, на перший погляд є придатною для споживання. Однак без якісного очищення містить багато шкідливих елементів. Особливо вона може зашкодити дітям та людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Тож попит на чисту воду буде завжди.

Часто трапляється так, що людина поспішає на роботу, і через суєту забувають сходити в магазин, а коли ввечері всі сходяться додому, згадують, що питної води немає. Щойно стартувало виробництво вендінгових апаратів, така проблема стала неактуальною. Адже після встановлення такого апарату, він доступний у будь-який час доби та року. Здійснити покупку зможуть навіть пенсіонери та діти.

Для власника собівартість очищеної води варіюється в межах 15 копійок. А ринкова ціна, за якою її продають – від 1 гривні. При врахуванні всіх правил ринку заробіток може становити до 900%. При цьому безпосередня залученість до цього бізнесу мінімальна. А за наявності більше 7-8 апаратів і більше, можна найняти помічника.