Блог — Гірське Джерело (UA)

Пийте воду, панове! Або водний вендінговий бізнес в Україні

Перші вендінгові автомати на продаж води з'явилися трохи менше 100 років тому. Навіть якщо взяти старі фільми, можна побачити, як люди користуються автоматами з розливною водою, які просто стоять посеред вулиці. Сьогодні торгові автомати з продажу питної води на розлив – популярна ідея для бізнесу та в Україні. Такі пристрої можна зустріти на вулиці, торгових центрах, офісах, лікарнях і т.д.

Особливості вендінг-бізнесу в Україні


Мало хто вірить, що автомат на продаж води може принести великий заробіток. При цьому багато фахівців в один голос стверджують, що вендінг-бізнес тільки починає набирати обертів і згодом матиме ще більшу популярність у покупців.

Для українських бізнесменів індустрія продажу води за допомогою автоматів є привабливою ще й тим, що недостатньо поширена. Тобто у вас є можливість вкласти кошти і отримати максимальну вигоду при мінімумі витрачених сил і часу.

Якщо в Європі на один автомат припадає 100 осіб, а США – 35, то показники по Україні вас здивують – один автомат розрахований аж на 2500 осіб (а у великих містах на кшталт столиці показник сягає 1:15000)!

При чому вода на відміну від шоколадок або снеків (які продаються у вендінгових автоматах) – це ліквідний продукт.

Переваги автоматів з розливу води


Вендінг бізнес не просто так здобув популярність в Україні. Такий спосіб продажу води має безліч переваг:

  • Встановити автомати ви можете в будь-якому місці, куди доступне підведення комунікаційних систем. Це може бути супермаркети, санаторії, офіси, спортивні центри тощо.
  • Люди купують воду щодня. Цей товар не втрачає актуальності залежно від сезону, курсу валют тощо.
  • Для продажу води не потрібен персонал.
  • Обслуговування автоматів проводить компанія-виробник. Головне – своєчасно проводити перевірку.
Ще одна перевага, якою відрізняється автомат для розливу води – ціна самої води. Її собівартість коливається від 15 до 25 копійок. У той час як вартість для покупців становить 1-2 гривні за 1 літр.

Автомати з продажу питної води - бізнес , який швидко починає приносити прибуток. При цьому він вимагає мінімальних витрат та зусиль. Правильно організувавши процес, ви зможете максимально автоматизувати видачу води та отримувати прибуток у найкоротші терміни.