Блог — Гірське Джерело (UA)

Що робити для підвищення продажів води через автомат?

У багатьох мегаполісах та містах із розвиненою промисловістю вживати воду з-під крана просто неможливо. У ній міститься велика кількість хлору та інших шкідливих для людини компонентів. Встановлення фільтру частково вирішує проблему. Відмінним виходом є купівля бутильованої води. Замовлення чистої цілющої вологи додому та в офіс вже давно користується великим попитом у всіх містах.
Якщо ви вирішили створити бізнес, не варто звертати увагу на вже й так заповнений сегмент ринку, набагато вигідніше придбати вендінговий апарат із продажу питної води.

Прибуткове вкладення


Щорічно у людей зростає потреба у чистій питній воді, постійно зростає кількість споживачів. І конкуренція на ринку такої продукції є дуже високою. Новачку навряд чи вдасться переманити клієнтів, та й звичайним зниженням ціни в цьому випадку вирішити питання не вдасться.

Саме тому бізнес із продажу питної води має бути грамотно побудований, з урахуванням усіх нюансів та ризиків. Багато людей звикли купувати у вендінгових автоматах снеки та гарячі напої. Вони вважають, що це зручно та швидко. То чому ж не дати їм можливість купити і чисту воду?

Ця ніша бізнесу поки що вільна на 80%. А собівартість 1 л води порівняно з бутильованим варіантом нижча в чотири рази. Досить вигідне вкладення в автомати продажу води окупиться дуже швидко, і через деякий час почне приносити виключно прибуток.

Як це працює?


Стаціонарні або навісні автомати просто підключаються до системи водопроводу, якісно очищають воду та насичують необхідними компонентами. Кожен агрегат має резервуар. Весь процес автоматизований і вимагає втручання людини.

Все відбувається так:
· покупець приносить із собою тару;
· Вносить в автомат необхідну суму;
· Підставляє пляшку і набирає воду.

Виробництво вендінгових апаратів здійснюється таким чином, щоб їх не можна було зламати чи пошкодити. Здебільшого вони оснащені антивандальним корпусом, багатолітровим резервуаром із запасом вже очищеної води, системою розливу, а також можливістю оплачувати не лише готівкою, а й карткою.

Де ставити апарат?


Щоб мати максимальний прибуток від продажу, важливо поставити вендингові апарати з розливу води у правильних місцях. Найуспішнішими точками є:

· Житлові комплекси;
· «З'їзди» в спальні райони;
· місця скупчення людей біля зупинок та житлових будинків;
· холи багатоповерхівок;
· Торгові центри та магазини з гарною відвідуваністю.

Спочатку важливо рекламувати нові точки продажу води. Це може бути роздача листівок, розміщення інформації на дошках оголошень під'їздів, ліфтів, а також розповсюдження буклетів по поштових скриньках у прилеглих будинках. Правильно організований бізнес досить швидко окупиться.

Якщо вас цікавить, де найбільш вигідне виробництво вендінгових автоматів, звертайтесь до наших менеджерів, вони проконсультують і оформлять замовлення.