Блог — Гірське Джерело (UA)

Вендингові автомати з розливу води: особливості та переваги

Не секрет, що малого бізнесу дуже важко прокладати собі дорогу. На шляху надто багато перешкод у вигляді заплутаних законів, не зовсім справедливих податків та іншої адміністративної тяганини. Але щоб не тільки виживати, а ще й нормально жити, людям доводиться шукати прийнятну альтернативу безвихідному становищу, що створилося.

Вихід є, і дуже простий - це вендінгові апарати з розливу води !

В Україні, на відміну від зарубіжжя, цей бізнес знаходиться на стадії «немовляти», проте на ринку вже є гідні виробники унікального обладнання з очищення та збагачення мінералами питної води. Система працює настільки просто, що в це навіть важко повірити, і зараз саме час про це поговорити.

Що таке вендінг


З поняттям вендінгу український споживач знайомий давно. Варто згадати радянські фільми, де на кожному розі показують автомат із продажу питної води (газування). Це і є вендори — машини із відпустки роздрібних товарів. А сам процес щодо організації такої торгівлі називається вендінгом.

Як це працює: особливості


Для тих, хто хоче зайнятися прибутковим бізнесом, з'явилася унікальна можливість зробити невелике вкладення та отримувати гарантований стабільний дохід. Хоча така надбавка не завадить і досвідченим підприємцям, причому працюючим не лише у сфері торгівлі.

Відкрите виробництво вендінгових апаратів дозволяє купити автомат для продажу води на розлив за доступними цінами, та встановити його у будь-якому зручному місці, де є великий потік людей. Це може бути магазин (де потрібно орендувати місце), офіс, побутове приміщення на підприємстві, і навіть відкритий простір на вулиці біля стіни будівлі. Автомат може бути стаціонарним та навісним, на розсуд замовника. 

Машина підключається до міських систем водопостачання, каналізації та електрики. Це нескладно, але якщо центральна подача води дещо видалена, то гнучкий трубопровід з невеликим перетином вирішить проблему елементарно. Далі ще цікавіше: автомати з продажу води повністю автоматизовані! Мало того, що система сама приймає гроші (хоч купюри, хоч монети), так ще налаштування та регулювання проводяться в дистанційному режимі!

Вендінгові автомати: переваги


Основною перевагою продажу чистої води за допомогою автоматів є щоденна, навіть щохвилинна затребуваність. І це найвагоміша основа для бізнесу. Але це ще не все. Разом із купівлею власник отримує допомогу:
· у доставці;
· Монтажі;
· Обслуговуванні;
· Навчання правил експлуатації.

Наші установки забезпечені системою обігріву, а значить, їм не страшний навіть 30-градусний мороз. Та й головне: апарати надійно захищені від вандалізму. Якщо якийсь заздрісник і захоче спотворити вендор, то йому щонайменше доведеться скористатися зварювальним апаратом, а це неможливо зробити непомітно.

Бажаєте розпочати свою справу? Без проблем! Виробництво вендінгових автоматів у Києвідозволяє придбати їх за доступною ціною вже зараз. Достатньо звернутися до наших менеджерів.