Блог — Гірське Джерело (UA)

Вендінговий бізнес в Україні: справжня справа для розумних людей

Вендінговий бізнес в Україні сьогодні набирає популярності. І це не дивно. Незважаючи на те, що цей напрямок є досить новим, він дуже перспективний, особливо в умовах сучасного ритму життя. Ще кілька десятків років тому вендінгові апарати були не такими популярними. Хоча ви їх точно зможете зустріти, подивившись старі фільми, де люди на вулиці могли взяти собі склянку газування чи води.

Сьогодні торгові автомати із продажу питної води на розлив вигідні не лише для покупців. Вони є ідеальним стартом для підприємців та ідеальним способом отримати прибуток із мінімальними витратами.

Причини популярності вендінгового бізнесу


Кілька років тому виробництво вендінгових автоматів було настільки розвинене. Однак із прагненням до максимальної автоматизації всіх процесів вендінг бізнес стає особливо популярним.

Тільки придивіться до цих цифр: у більшості країн Європи один автомат щодня обслуговує близько 100 осіб. У США ці цифри ще більш вражаючі: на один вендінг апарат припадає 35 мешканців.

В Україні ці цифри не настільки значні, і ви зможете зайняти гідне місце в ніші вендінг бізнесу. У нас один апарат обслуговує 2500 українців.

Виробництво вендінгових автоматів в Україні представлено в широкому асортименті. При цьому всі вони поділяються на дві основні категорії:

  • Для розливу води, що привіз. Ідеальне рішення, якщо ви хочете встановлювати апарат у місці, де немає доступу до підключення до водопроводу. Такі моделі відрізняються меншою вартістю, проте вимагають більше зусиль та часу для обслуговування, адже воду доведеться постійно доставляти до автомата.
  • Розлив води під час підключення системи до водопроводу. Звичайно, важливо заздалегідь очистити воду від усіляких забруднень. Для цього використовуються спеціальні фільтри. А завдяки додатковій мінералізації вода з автомата насичується корисними мікроелементами.

У чому ж вигода?


Автомат для розливу води, ціна якого залежатиме від виду, обсягу та додаткових функцій, сьогодні є ідеальним вкладенням у розвиток власної справи. Бізнес з продажу води має безліч переваг:

  • Воду люди вживають щодня, тому на покупку не впливають курс долара, економічні кризи, пора року.
  • Вам не потрібно наймати персонал – процес продажу є максимально автоматизованим.
  • Від вас потрібно мінімум зусиль - навіть обслуговування апаратів проводять спеціальні компанії.
  • Встановити вендінг апарат сьогодні можна як у спальних районах, так і в офісах, спортивних центрах, великих торгових центрах.

Як відкрити вендінговий бізнес?


Якщо ви таки вирішили зайнятися саме вендінг бізнесом, в першу чергу необхідно вибрати автомат для продажу води . Визначтеся не тільки з типом обладнання, але і з такими деталями, як нанесення логотипу, купюр і монет тощо.

Далі потрібно вибрати місце для розміщення апарату. Якщо в багатьох країнах світу вендингові автомати зустрічаються на кожному кроці, і прибуткове місце вже давно зайняте, то в Україні це питання ще відкрите. Ви зможете встановити автомат у зоні з високою прохідністю, без необхідності конкурувати з іншими підприємцями.

Автомати з продажу питної води – бізнесдля винахідливих та розумних підприємців, які не хочуть зайвий раз ризикувати власними грошима. Маючи справу з вендінг автоматами, ви заздалегідь зможете оцінити обсяги торгівлі, витрати та прибуток. Швидка окупність та мінімальне вкладення роблять вендінг в Україні одним із найпопулярніших видів бізнесу.