Блог — Гірське Джерело (UA)

Світова вендінг-індустрія захоплює дедалі більше сфер торгівлі

Вендінг-індустрія набирає популярності у всьому світі про це свідчать факти – у 2018 році автоматична торгівля принесла країнам Європи майже 16 мільярдів євро. І у 2019 ця цифра збільшилася. В Україні вендінг-машини також стали найпоширенішим явищем. Автомати з продажу води – це ідеальна інвестиція, яка може приносити дохід у найкоротший термін.

Особливості індустрії вендінгу


Сьогодні автомати з розливу води поділяються на дві основні категорії. Перша використовує винятково привізну питну воду. Друга ж приєднується до водопроводу та оснащена спеціальними потужними очисними фільтрами. Вони позбавляють рідину від забруднень та шкідливих домішок. Тому перед тим, як відкривати бізнес, важливо визначитися, який тип автоматів вам необхідний.

Зрозуміло, якість матиме значення. Необхідно продумати автомат під особливості товару, а також знайти пристрій надійного збирання. Саме тому важливо знайти перевірену компанію, головною сферою роботи якої є виробництво вендінгових автоматів .

Деякі пристрої мають додаткові опції, які приваблюють ще більше покупців. До них відноситься озонування води, додаткове очищення, оптимізація мінерального складу рідини, розлив газованої води тощо.

Переваги апаратів із продажу води


Автомат із продажу питної води сьогодні можна зустріти на кожному розі – починаючи від вулиць міста, закінчуючи торговими центрами чи офісами. І це не дивно, вендінг – приваблива для багатьох бізнесменів індустрія, яка має цілу низку переваг:

  • Націнка. Ви можете заробляти набагато більше, ніж витрачаєте. Це обумовлюється доступною вартістю самої води (15-20 копійок), тоді як покупці платять за літр близько 1-2 грн.
  • Вам не потрібно наймати обслуговуючий персонал. Весь процес є максимально автоматизованим.
  • Автомати не вимагають постійного догляду. Достатньо своєчасно здійснювати перевірку пристрою.
  • Вода належить до ліквідних товарів – люди користуватимуться автоматом для розливу щодня.

Вендингові апарати з розливу води – це простий та бюджетний спосіб заробітку, який сьогодні популярний у всьому світі. Мінімальні вкладення можуть дати максимальні результати вже через кілька місяців!